Aloo Gobhi Paratha | Paratha Premix 300 Gm, Peanut Chutney 50g and Mix Pickle 50g | Ready To Cook | No Preservative | Made With Natural Ingredients
- Regular price
- Rs. 249.00
- Regular price
-
Rs. 395.00 - Sale price
- Rs. 249.00
- Unit price
- per
Aloo Methi Paratha | Paratha Premix 300 Gm, Peanut Chutney 50g and Mix Pickle 50g | Ready To Cook | Rich in Protein & High Fiber
- Regular price
- Rs. 249.00
- Regular price
-
Rs. 385.00 - Sale price
- Rs. 249.00
- Unit price
- per
Aloo Paratha | Paratha Premix 300 Gm, Peanut Chutney 50g and Mix Pickle 50g | Made With Natural Ingredients | Taste of Bihar
- Regular price
- Rs. 249.00
- Regular price
-
Rs. 420.00 - Sale price
- Rs. 249.00
- Unit price
- per
Litti Premix | Atta 200g, Sattu 80g, Chokha 70g and Peanut Chutney 50g, Seasoning | Taste of Bihar | Ready To Cook
- Regular price
- Rs. 275.00
- Regular price
-
Rs. 399.00 - Sale price
- Rs. 275.00
- Unit price
- per
Mix Dal Veg Khichdi | Premix Khichdi 300 Gm, Peanut Chutney 50g and Mix Pickle 50g | Made With Natural Ingredients | Rich in Protein & High Fiber
- Regular price
- Rs. 289.00
- Regular price
-
Rs. 399.00 - Sale price
- Rs. 289.00
- Unit price
- per
Multi Millets Veg Biryani | Biryani 300g, Biryani Seasoning 10g, Peanut Chutney 50g and Raita Boondi 40g | Rich in Fiber, Protein & Essential Nutrients | Ready To Cook Biryani
- Regular price
- Rs. 289.00
- Regular price
-
Rs. 349.00 - Sale price
- Rs. 289.00
- Unit price
- per
Multi Millets Veg Khichdi | Premix Khichdi 300 Gm, Peanut Chutney 50g and Mix Pickle 50g | Made With Natural Ingredients | Rich in Protein & High Fiber
- Regular price
- Rs. 289.00
- Regular price
-
Rs. 449.00 - Sale price
- Rs. 289.00
- Unit price
- per
Multigrain Veg Khichdi | Premix Khichdi 300 Gm, Peanut Chutney 50g and Mix Pickle 50g | Ready in 10 Minutes | Rich in Protein & High Fiber
- Regular price
- Rs. 289.00
- Regular price
-
Rs. 375.00 - Sale price
- Rs. 289.00
- Unit price
- per
Oats Veg Chilla | Chilla Premix 250 Gm, Peanut Chutney 50g and Mix Pickle 50g | Ready To Cook | No Preservative | Made With Natural Ingredients
- Regular price
- Rs. 289.00
- Regular price
-
Rs. 395.00 - Sale price
- Rs. 289.00
- Unit price
- per